www.concierto92uno.com/bet365/

06.01.2012 – TEL-KAB PRUSZKÓW – RELACJA Z OBCHODÓW X-LECIA KOBRA BRWINÓW (film)

Materiał tv jaki został wyemitowany w Panoramie Pruszkowa przez STK Pruszków (film w tekście).
.
Wyniki w poszczególnych konkurencjach (wyróżnieni zawodnicy):

.

„WYŚCIG AUSTRALIJSKI
.
KATEGORIA: DO 6 LAT:
1. Michalak Sara, 2. Piotrkowska Hania, 3. Jurkiewicz Patrycja
.
KATEGORIA: 7-9 LAT:
1. Jalowski Bartosz, 2. Pichola Sergiusz, 3. Głębocki Stanisław
.
KATEGORIA: 10-12 LAT:
1. Jalowski Jan, 2. Głębocki Jan, 3. Karwicki Hubert
.
KATEGORIA: 13-15 LAT:
1. Mielczarek Łukasz, 2. Kowalewski Kacper, 3. Jędrzejczak Bartosz
.
KATEGORIA: RODZICE – mama:
1. Michalak Iwona
.
KATEGORIA: RODZICE – tata:
1. Nowak Artur
.
„NISKA TYCZKA
.
KATEGORIA:   do 140 cm (wzrost)
1. Czub Ewelina, 2. Jurkiewicz Patrycja, 3. Krzyżanowska Asia
.     
KATEGORIA: do 130 cm (wzrost)
1. Nowak Krzysztof, 2. Kowalewski Mikołaj, 3. Różycki Filip
.      
KATEGORIA: + 140 cm (wzrost)
1. Kęska Adrian, 2. Krzyżanowska Maja, 3. Jagodzińska Julia
.
KATEGORIA: RODZICE
1. Popiołek Katarzyna
.
„MECZ HOKEJA NA ROLKACH DZIECI” – Gladiatorzy Pruszków – Kobra Brwinów 0:3
.
Trener: GLADIATORZY Pruszków – Radosław Janiszek
Trener: KOBRA Brwinów – Marcin Oprządek
Sędzia główny: WALDEMAR URBAŃSKI (sędzia międzynarodowy)

1. KRÓL STRZELCÓW (DZIECI) – Jalowski Bartosz (Kobra)
2. KRÓL STRZELCÓW (KADET) – Król Kamil (Kobra)
3. NAJLEPSZY NAPASTNIK (DZIECI) – Głębocki Jan (Kobra)
4. NAJLEPSZY NAPASTNIK (KADET) – Mielczarek Łukasz (Kobra)
5. NAJLEPSZY OBROŃCA (DZIECI) – Różycki Maksymilian (Gladiatorzy)
6. NAJLEPSZY OBROŃCA (KADET) – Kowalewski Kacper (Gladiatorzy)
.
Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w imprezie otrzymali pamiątkowe medale.

.

Arek
.

 

SPONSORZY – PARTNERZY

  • http://www.sznajder.pl/
  • http://www.powiat.pruszkow.pl/
  • http://plywalniakapry.pl/
  • http://www.pruszkow.pl/
  • http://www.sznajder.pl/
  • http://pfhr.org.pl/
  • http://www.kobra-brwinow.pl/
  • http://www.brwinow24.pl/

stat4u

Opole 2013

PRZEDSZKOLE