20.02.2012 – DZIECI, DZIECIOM – POKAZ JAZDY NA ROLKACH I GRY W HOKEJA NA ROLKACH – ŻÓŁWIN

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół w Żółwinie w szkolnej sali sportowej, odbył się pokaz jazdy na łyżworolkach oraz gry w hokeja na łyżworolkach w wykonaniu zawodników klubu UKS „Kobra” Brwinów. Swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie szkoły i zawodnicy klubu, którzy całkiem niedawno zaczęli swoją przygodę z rolkami Piotr Kuśmierczyk, Mateusz Skorupa i Michał Zdanowski. Wśród zaproszonych gości biorących udział w pokazie wzięli udział Bartek i  Janek Jalowscy, uczniowie z Zespołu Szkół nr1 w Brwinowie, oraz seniorzy Kamil i Radek Janiszek (instruktorzy wrotkarstwa). Pokaz poprowadził Marcin Oprządek – nauczyciel wychowania fizycznego z Żółwina (instruktor wrotkarstwa) . „Chcieliśmy pokazać uczniom naszej szkoły jak się bezpiecznie jeździ na rolkach, oraz zachęcić do uprawiania tej jeszcze mało znanej dyscypliny sportowej. Młodsi zawodnicy z naszego klubu doskonalą swoje umiejętności pod okiem swoich starszych kolegów, którzy odnoszą sukcesy w Polsce, oraz na arenie międzynarodowej. Dowodem na to jest aktualny tytuł Mistrza Polski 2011 wywalczony przez seniorów. Juniorom z „Kobry” życzymy samych sukcesów i czekamy na nowych adeptów tej dyscypliny” – powiedział Marcin Oprządek.
Dziękuję panu Marcinowi Oprządek za organizację i przeprowadzenie pokazu, oraz wszystkim zawodnikom za ich udział.
Dziękuję również firmie JABAR MULTIMEDIA za dokumentację foto. GALERIA FOTO.

Arkadiusz Janiszek

 

SPONSORZY – PARTNERZY


Przekaż 1%

ZMO 2015

stat4u

PRZEDSZKOLE