02.04.2012 – BRWINÓW, KOLEBKĄ HOKEJA NA ROLKACH W POLSCE.

4 kwietnia 2012r. (środa)  w godz. 17:00-20:00 na nowo otwartym boisku wielofunkcyjnym w Zespole Szkół NR1 w Brwinowie będzie można pojeździć na rolkach. Nawierzchnia boiska została przystosowana nie tylko do uprawiania gier sportowych; piłka ręczna, koszykówka, unihokej, ale również do uprawiania wrotkarstwa i hokeja na rolkach. Całkowity wymiar boiska 44×32 metry, widoczny na zdjęciu kolor niebieski 40×20 metrów.
Wszystkich chętnych zapraszamy na boisko do Zespołu Szkół Nr1 w Brwinowie, ul. Piłsudskiego 11. Nad bezpieczeństwem jeżdżących będą czuwać instruktorzy wrotkarstwa z klubów UKS Kobra Brwinów i UKS Gladiatorzy Pruszków, na co dzień prowadzący zajęcia z wrotkarstwa i hokeja na rolkach w szkole w Brwinowie i w BGŻ Arena Pruszków (tor kolarski). Dzięki Polskiej Federacji Hokeja na Rolkach (PFHR), która zamierza nawiązać ścisłą współpracę ze szkołą, na boisku będą mogły odbywać się turnieje mini-hokeja na rolkach dla dzieci, zawody freestylu, oraz imprezy sportowo-rekreacyjne z wrotkarstwa o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.
W związku z tym, że obiekt nie jest jeszcze zadaszony zajęcia odbędą się pod jednym warunkiem, że nie będzie padał deszcz. Na płytę boiska będzie można wejść w rolkach, które będą miały jasne kauczukowe kółka (kółka plastikowe są niedopuszczalne). Dzieci muszą mieć obowiązkowo kask.

.

51

SPONSORZY – PARTNERZY


Przekaż 1%

ZMO 2015

stat4u

PRZEDSZKOLE