11.06.2012 – ZESTAWIENIE WYNIKÓW FAZY WSTĘPNEJ – PLHR 2012

W niedzielę 10 czerwca dobiegła końca faza wstępna rozgrywek Polskiej Ligi hokeja na rolkach (PLHR).
Z grupy PÓŁNOCNEJ do finału awansowała drużyna DRAGONS Gdańsk, a z grupy POŁUDNIOWEJ – MARSJANIE Opole.

W barażach 17 czerwca, spotkają się zespoły: KOBRA Brwinów, HUKS Warszawa, SIELEC Sosnowiec i POLONIA Bytom.
Do finału który odbędzie się 24 czerwca w Suchym Lesie k.Poznania awansują tylko dwie drużyny.

W związku z absencją na turnieju w Gdańsku drużyny HUKS Warszawa, zespół otrzymał tylko dwa (płatne) walkowery i bierze udział w dalszej części rozgrywek. Zespół HUKS Warszawa był gotowy do rozegrania swoich spotkań we wcześniej zaplanowanych turniejach. Spotkania w Pruszkowie w dniach 27 maja i 3 czerwca nie odbyły się z winy zarządzającym obiektem Spółki Arena Pruszków, a nie klubów które miały być ich gospodarzami, tj. Kobra Brwinów i HUKS Warszawa.
Dlatego turniej w Gdańsku miał trwać dwa dni.

ZESTAWIENIE WYNIKÓW PLHR 2012 FAZY WSTĘPNEJ

GRUPA PÓŁNOCNA:
Gospodarz: HUKS Warszawa
1. HUKS Warszawa – KOBRA Brwinów 0:5 (walkower)
2. DRAGONS Gdańsk – HUKS Warszawa 5:0 (walkower.)
3. KOBRA Brwinów – DRAGONS Gdańsk 2:1 (po dogrywce)
Gospodarz: DRAGONS Gdańsk
4. DRAGONS Gdańsk – KOBRA Brwinów 1:0
5. HUKS Warszawa – DRAGONS Gdańsk 0:5 (walkower.)
6. KOBRA Brwinów – HUKS Warszawa 5:0 (walkower.)
Gospodarz: KOBRA Brwinów
7. KOBRA Brwinów – DRAGONS Gdańsk 2:4
8. DRAGONS Gdańsk – HUKS Warszawa 5:0 (walkower.)
9. HUKS Warszawa – KOBRA Brwinów 0:5 (walkower.)
Kolejność końcowa:
1. DRAGONS
pkt. 10, bramki 21:4 (+17)
2. KOBRA – pkt. 8, bramki 19:6 (+ 13)
3.HUKS – pkt. 0, bramki 0:30 (– 30)

GRUPA POŁUDNIOWA:
Gospodarz: POLONIA Bytom
1. SIELEC Sosnowiec – POLONIA Bytom 3:1
2. MARSJANIE Opole – SIELEC Sosnowiec 7:6
3. POLONIA Bytom – MARSJANIE Opole 4:6
Gospodarz: SIELEC Sosnowiec
4. SIELEC Sosnowiec – POLONIA Bytom 3:4
5. POLONIA Bytom – MARSJANIE Opole 3:5
6. 18.00   MARSJANIE Opole – SIELEC Sosnowiec 4:7
Gospodarz: MARSJANIE Opole
7. MARSJANIE Opole – SIELEC Sosnowiec 5:4 (po dogrywce)
8. SIELEC Sosnowiec – POLONIA Bytom 1:6
9. POLONIA Bytom – MARSJANIE Opole 5:4
Kolejność końcowa:
1. MARSJANIE Opole
pkt. 10,
2. POLONIA Bytom – pkt. 4, + bramki 11
3. SIELEC Sosnowiec – pkt. 4, + bramki 7

.

Kobra_Cup_08_247

SPONSORZY – PARTNERZY


Przekaż 1%

ZMO 2015

stat4u

PRZEDSZKOLE