ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM – 4 zawody / WYNIKI (foto)

23 czerwca 2014r w obiekcie BGŻ Arena Pruszków, odbyły się czwarte zawody jazdy szybkiej na rolkach dzieci pod hasłem: ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM.

WYNIKI: (miejsce/punkty – zawodnik (nr startowy)/ rok ur.:
Dzieci 2009 i młodsze:
1. / 100 pkt. – DUDEK ALEKSANDRA (59)/ 2009
2. / 80 pkt. – JĘDROWSKA NATALIA (32)/ 2009
3. / 60 pkt. – DZIEKOŃSKA MILENA (54)/2009
4. / 50 pkt. – BANDURA KAROL (23) / 2009
5. / 45 pkt. – MICHALSKI TADEUSZ (27) / 2010
6. / 40 pkt. – SULIŃSKA ZOFIA (22)/ 2009
7. / 36 pkt. – KALINOWSKA KAROLINA (28) / 2009
8./ 32 pkt. – DARTKOWSKI ANTONI (62) / 2009

Junior F 2007 – 2008
1. / 100 pkt. – RÓŻYCKI FILIP (31) / 2007
2. / 80 pkt. – CICHOCKI MARCEL (37) / 2007
3. / 60 pkt. – WĄGRODZKA ALEKSANDRA (26) / 2008
4. / 50 pkt. – DZIEKOŃSKI PAWEŁ (55) / 2007
5. / 45 pkt. – WESOŁOWSKA NADIA (63)/ 2008
6. / 40 pkt. – MINDRU WIKTOR (11) / 2008
7. / 36 pkt. – RADOMSKA JOANNA (25) / 2008
7. / 36 pkt. – ZAGDAŃSKA HANNA (52) / 2008
7. / 36 pkt. – DUTKIEWICZ WITOLD (56)/ 2007
8./ 32 pkt. – BANDURA JAN (24)/ 20087
8./ 32 pkt. – PRUGAR JAN (44)/ 2007
8./ 32 pkt. – LASOCKI IGOR (60)/ 2008
9./ 29 pkt. – SĄCZAK EWA (17)/ 2008
9./ 29 pkt. – KLEJN KRZYSZTOF (50)/ 2008
9./ 29 pkt. – SZMIGIELSKI BARTŁOMIEJ (61) / 2008
10./ 26 pkt. – KOŚLA JULIA (30)/ 2008
10./ 26 pkt. – STASIUK GABRIELA (42)/ 2008
10./ 26 pkt. – WIŚNIEWSKA MAJA (58) / 2008

Junior E 2005 – 2006
1. / 100 pkt. – MICHALAK SARA (57) / 2005
2. / 80 pkt. – REGULSKI PATRYK (35)/ 2005
3. / 60 pkt. – MULARCZYK FRANCISZEK (3) / 2006
4. / 50 pkt. – NAJWIENOW IGOR (20) / 2005
5. / 45 pkt. – DĘBOWSKI MIKOŁAJ (8) / 2005
6. / 40 pkt. – KUCHARSKI ANTONI (64) / 2005
7. / 36 pkt. – KRÓLIKOWSKA ALEKSANDRA (15) / 2006
7. / 36 pkt. – BORANOWSKA WIKTORIA (33) / 2005
7. / 36 pkt. – JANASIK MAGDALENA (51) / 2005
8. / 32 pkt. – SUSID ADELA (7)/ 2005
8. / 32 pkt. – SULIŃSKA MARIA (21) / 2005
8. / 32 pkt. – KIELAN MAJA (49) / 2005
9. / 29 pkt. – HERMANOWICZ MARTA (4) / 2005
9. / 29 pkt. – REGULSKA OLIWIA (34) / 2006
9. / 29 pkt. – KOWALEWSKI LECH (47) / 2006
10. / 26 pkt. – ADAMSKA ZUZANNA (13) / 2005
10. / 26 pkt. – CICHOCKA JULIANNA (39) / 2005
10. / 26 pkt. – BUCZYŃSKI JACEK (41) / 2005

Junior D 2003 – 2004
1. / 100 pkt. – BRZOZOWSKA ANASTAZJA(2) / 2004
2. / 80 pkt. – FIUCZEK MAKSYMILIAN (36) / 2003
3. / 60 pkt. – DZIEKOŃSKA JULIA (53) / 2004
4. / 50 pkt. – PUZIO NATALIA (6) / 2004
5. / 45 pkt. – BAUER SYLWIA (9) / 2003
6. / 40 pkt. – OLCZYK ALEKSANDER (12) / 2004
7. / 36 pkt. – BAUER KAMIL (10) / 2004
8. / 32 pkt. – SĄCZEK JAN (18) / 2004

Junior C 2001 – 2002
1. / 100 pkt. – SĄCZEK ZUZANNA (16) / 2002
2. / 80 pkt. – PANKIEWICZ ŻANETA (1) / 2002
3. / 60 pkt. – DĘBOWSKI MICHAŁ (5) / 2002
4. / 50 pkt. – ZAGDAŃSKI MACIEJ (46) / 2002
5. / 45 pkt. – JANASIK ZUZANNA (45) / 2002
6. / 40 pkt. – KALINOWSKI PIOTR (29) / 2001

Kadet 1999-2000
1. / 100 pkt. – JABŁOŃSKI MIKOŁAJ (14) / 2000
2. / 80 pkt. – KOWALEWSKI FILIP (39) / 1999
3. / 60 pkt. – WLAZŁO ALEKSANDER (40) / 1999

Tata
1./ 100 pkt. – LICHOSIK MARIUSZ
2./ 80 pkt. – DĘBOWSKI PIOTR
3./ 60 pkt. – WESOŁOWSKI GRZEGORZ

 

Zostań Mistrzem Olimpijskim - 4 edycja g.2

foto:

 

SPONSORZY – PARTNERZY


Przekaż 1%

ZMO 2015

stat4u

PRZEDSZKOLE